Умови надання послуг

  1. Сумський державний університет (СумДУ) виступає організатором проекту масових відкритих онлайн-курсів «Екзаменаріум» та визначає правила поведінки на даному освітньому ресурсі, залишаючи за собою право вносити зміни до цих правил. Зареєстрований користувач (учасник) проекту «Екзаменаріум» зобов’язується виконувати встановлені правила та дотримуватися кодексу честі.
  2. СумДУ може змінювати умови користування ресурсом та механізм надання освітніх послуг в односторонньому порядку без попереднього інформування учасників проекту.
  3. Реєструючись на ресурсі examenarium.sumdu.edu.ua, учасник проекту «Екзаменаріум» має зазначити реальні прізвище, імя та по батькові, які необхідні для ідентифікації користувача, надання доступу до навчально-методичних матеріалів та врахування результатів навчання.
  4. Обробка персональних даних користувачів проекту «Екзаменаріум» (П.І.Пб., адреса e-mail, номер телефону тощо) здійснюється виключно для організації роботи ресурсу та інформування зареєстровних користувачів щодо останніх новин проекту. СумДУ гарантує дотримання конфіденційності та не передає персональні дані зареєстрованих користувачів стороннім особам.
  5. Після проходження процедури реєстрації учасник проекту «Екзаменаріум» має можливість записатися тільки на один із запропонованих напрямів підготовки. За необхідності зміни напряму підготовки необхідно відписатися від поточного напряму підготовки і записатися на будь-який інший.
  6. Учасник проекту «Екзаменаріум» несе повну відповідальність за зміст текстових повідомлень, надісланих іншим корситувачам/викладачам ресурсу з використанням вбудованого месенджеру (сервісу для обміну повідомленнями). Зміст надісланих текстових повідомлень не може містити проявів агресії чи дискримінації будь-якого виду стосовно інших користувачів проекту.
  7. Після успішного завершення вивчення курсу (необхідна умова - опрацювання завдань кожного розділу на рівні 60% балів і більше) користувач проекту «Екзаменаріум» має можливість замовити персональний сертифікат (електронний або друкований), який засвідчує результати його навчання.
  8. СумДУ гарантує перезарахування результатів курсів (дисциплін), вивчених користувачем проекту «Екзаменаріум», за умови його вступу (згідно з правилами прийому) та подальшого навчання у СумДУ відповідно до обраного напряму підготовки за дистанційною формою навчання.
  9. Адміністратори ресурсу можуть позбавляти права доступу до навчальних матеріалів та анулювати результати навчання користувача, який систематично порушує зазначені вище правила використання ресурсу.
  10. Будь-яке копіювання чи використання матеріалів проекту «Екзаменаріум» дозволяється виключно з письмової згоди СумДУ.