Для того, щоб записатися на програму потрібно
Увійти або Зареєструватись

Економіка

Спеціальність «Економіка» (зі спеціалізацією "економіка і бізнес" або "економіка підприємства") – підготовка фахівців у галузі планово-економічної, техніко-організаційної та адміністративно-управлінської діяльності для роботи у бізнес-структурах різного рівня. Студенти вивчають комплекс дисциплін економічного, фінансового, управлінського та інформаційного спрямування, що дозволяє випускникам обирати напрям і сферу діяльності відповідно до набутих професійних компетенцій.

Наші випускники можуть працювати: керівниками економічних служб та департаментів; підприємств, установ та організацій; в органах влади та місцевого самоврядування; спеціалістами та керівниками економічних служб банків, страхових та лізингових компаній; спеціалістами з інвестиційного банкінгу; фахівцями з економічних питань на фондових та товарних біржах; викладачами у вищих навчальних закладах; дослідниками; аналітиками.

ДИСЦИПЛІНИ:

 • play_arrow English for University Students
  English for University Students
  Mulina.png
  Mulina Natalie
  mikhno.png
  Mihno Svitlana Vasilivna

  Dear students!

  Welcome to Distant English for Universities Students!

  In general, knowledge of foreign languages is rather important in the modern life.

  You may find the English language useful both for your career and in everyday communication.

  In fact, knowing English you might find a job in international companies, corporations or in the firms that do business with foreign partners.

  Knowledge of English will speed up your career as well as increase your mobility and improve your communication skills.

  I wish you success in your study!

  Yours faithfully, Natalie I. Mulina

 • play_arrow Економіка праці та соціально-трудові відносини
  Економіка праці та соціально-трудові відносини
  Zavdovyeva.png
  Zavdov'eva Yuliya Mikolayivna
  sotnik.png
  Sotnik Irina Mikolayivna

  Шановні слухачі! 

  Ні для кого не секрет, що найважливішим фактором виробництва на будь-якому підприємстві є люди. Від того, наскільки кваліфікованими є  працівники, наскільки злагодженою є їх робота, наскільки вони разом готові досягати поставлених виробничих цілей, залежить якість та обсяг виробленої продукції, а, у підсумку, прибуток підприємства та перспективи його подальшого розвитку, рівень заробітної плати працівників, створення нових робочих місць, добробут населення та країни в цілому. 

  На будь-якому підприємстві – від малої фірми і до міжнаціональних корпорацій, при започаткуванні та веденні власного бізнесу, його розширенні тощо перед керівниками постають питання щодо забезпечення ефективного управління трудовими ресурсами.

  Скільки найманих працівників потрібно для виробництва певного обсягу продукції? Яку кваліфікацію вони повинні мати? Як забезпечити прийнятні умови праці? Яку встановити заробітну плату, щоб вона відповідала якості витраченої праці, забезпечувала гідний рівень життя, стимулювала працівників краще виконувати свою роботу? Як за допомогою заробітної плати, соціальних пільг, створення сприятливих трудових відносин забезпечити зростання продуктивності праці на підприємстві? Як зацікавити у цьому персонал?

  На всі ці та багато інших питань можна знайти обґрунтовані відповіді у курсі «Економіка праці та соціально-трудові відносини». То ж бажаємо успішного вивчення курсу!

 • play_arrow Економіка природокористування
  Економіка природокористування
  ShkarupaOlena.png
  Shkarupa Olena Vasilivna

  Головна мета викладання даної дисципліни полягає в оволодінні теоретичними положеннями сучасної еколого-економічної науки для формування системи знань про основні закономірності взаємодії суспільства та природи, вивчення особливостей становлення цих відносин в сучасних умовах господарювання.

  Останнім часом стає все більш зрозумілим, що якість життя людини визначається, перш за все, якістю довкілля. Матеріальні блага цивілізації можуть виявитися непотрібними, якщо, у битві за них, людина зруйнує природні системи. 

   

 • play_arrow Макроекономіка
  Макроекономіка
  MariiaTroian.png
  Troyan Mariya Yuriyivna

  Ласкаво просимо до вивчення курсу "Макроекономіка"!

  Макроекономіка - одна з найцікавіших, найскладніших та найкорисніших економічних дисциплін, що Ви можете опанувати. Оволодівши основами цієї науки, Ви зможете уявити економіку як єдине ціле, дати відповіді на багато питань як на особистісному так і на бізнес рівні. 

  • Чи час зараз міняти роботу чи просити про підвищення?
  • Що вигідніше: придбати будинок зараз чи почекати до наступного року?
  • Чи на часі взяти кредит з фіксованою процентною ставкою?
  • Які обсяги продукції важливо виготовити в поточному періоді, скільки устаткування  підприємству необхідно мати та підтримувати?
  • Чи на часі інвестувати в нові виробництва та устаткування, вийти на зовнішні ринки чи скорочувати фірму?

  Макроекономічні знання допоможуть Вам відповісти на подібні питання, оскільки забезпечать Вам новий спосіб мислення про світ, в якому ми живемо і працюємо, допоможуть фільтрувати, сортувати та обробляти всю інформацію, якою кожного дня засипають нас медіа.

  Підняття відсоткової ставки тут, падіння споживчої довіри там, дефіцит кави в Бразилії чи падіння японської ієни... З макроекономічної точки зору всі ці здавалось би непов'язані обсяги інформації покажуть Вам перші закономірності та тенденції, і в подальшому напрямки дій, які Ви могли б плідно наслідувати, або ігнорувати на свій страх і ризик.  

  У цьому курсі Ви дізнаєтесь основні принципи макроекономіки, які зазвичай викладаються для студентів університету протягом вивчення дисципліни "Макроекономіка".

  Що ще більш важливо, Ви також дізнаєтесь як застосовувати ці принципи до широкого кола ситуації, на різних рівнях, у Вашому особистому та професійному житті. Таким чином, сила макроекономіки допоможе Вам процвітати в умовах зростаючої конкуренції і глобалізації середовища.

  Для вивчення дисципліни запрошуються всі зацікавлені не залежно від наявності початкових знань з основ економіки.

  Хай щастить!  

 • play_arrow Практикум із діагностики економічного стану підприємства
  Практикум із діагностики економічного стану підприємства
  Tetyana.png
  Pimonenko Tetyana Volodimirivna

  Сучасні умови функціонування ринкової економіки України обумовлюють необхідність своєчасного та якісного аналізу економічного стану компанії, а також пошуку шляхів підвищення і зміцнення її фінансової стабільності та, як наслідок – конкурентоспроможності й іміджу.
  У рамках вивчення курсу "Практикум із діагностики економічного стану підприємства" ви дізнаєтесь:

  • про сутність та значення економічної діагностики у сучасних умовах;
  • про основні вимоги до інформації та джерела при діагностиці економічного стану підприємства;
  • про сучасні підходи, методи та інструменти економічної діагностики;
  • про методи оцінки ймовірності банкрутства підприємства та шляхи виходу з банкрутства;
  • про сучасні види рейтингових оцінок, а також про підходи до оцінки рейтингу компанії.

  У результаті вивчення курсу ви навчитесь приймати управлінські рішення на основі аналізу результатів економічної діагностики підприємства.

  Бажаємо успіхів у навчанні!

   

   

   

 • play_arrow Ціноутворення
  Ціноутворення
  lolk.png
  Lyulov Oleksiy Valentinovich

  Нема нічого більш підтвердженого щоденним досвідом, аніж те, що люди швидше віддадуть будь-яку суму грошей за щось дуже необхідне, аніж відмовляться від цього.

  Дж.Локк

  У всьому світі люди споживають щодня, а з розвитком інтернету споживання товарів йде із запаморочливою швидкістю. Все, що за таких умов вимагається від продавців, – це знайти потребу та встановити на неї відповідну ціну. Повідомлення про дешевизну товарів і послуг нині атакують споживача з усіх боків і, здавалося б, свідчать про зрілість ринку. Але з кожним днем товарні ринки стають все більш насиченими, а запекла цінова конкуренція так захопила виробників та дистриб'юторів, що багато з них находяться на межі, а то й за межею рентабельності.

  Різноманітність брендів на полицях магазинів і в асортименті оптових торгових компаній покликане задовольнити вподобання будь-яких категорій клієнтів. У цій ситуації виникає єдине питання: "Як гнучко управляти цінами на асортимент певних брендів, щоб, з одного боку, товар був конкурентоспроможний за ціною і цікавий клієнтам, а з іншого боку - компанія отримувала максимальний прибуток від продажів, яка їй так необхідна для подальшого успішного розвитку?"

  На це та багато інших питань ви знайдете відповіді в нашому інтерактивному курсі "Ціноутворення".

  КОРОТКИЙ ЗМІСТ ТЕМ КУРСУ

  • Теоретичні засади ціноутворення.
  • Ціна і корисність.
  • Цінова еластичність, коефіцієнти еластичності.
  • Види та функції цін.
  • Склад ціни та формування її елементів.
  • Методи ринкового ціноутворення.
  • Параметричні методи ціноутворення.
  • Державне регулювання ціноутворення в Україні.
  • Ціноутворення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

  ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

  Чи потрібна спеціальна освіта в галузі економіки, щоб успішно закінчити цей курс?

  Все залежить від зацікавленості та працездатності студента, але ми вважаємо, що найбільш корисний цей курс буде студентам  2-3 курсу бакалаврату економічних спеціальностей.

 • play_arrow Вища математика
  Вища математика
  ogloblina.png
  Ogloblina Olena Ivanivna

  Навчальна дисципліна "Вища математика" викладається студентам 1-го курсу спеціальностей економіка підприємства, фінанси, маркетинг та менеджмент організацій для всіх форм навчання згідно з навчальним планом та робочою програмою.

  Метою викладання курсу є формування особистості студента, розвиток інтелекту, формування логічного, аналітичного і алгоритмічного мислення, навчання основним методам і прийомам побудови математичних моделей економічних процесів, а також методам аналізу складних задач.

  Завданням курсу є знайомство студентів з основами математичного апарату, який може бути використаний у подальшому для математичного та комп'ютерного моделювання економічних задач, навчання базовим прийомам розв’язання математично сформульованих задач, набуття вміння аналізувати отримані результати та їхню достовірність. Окрім цього передбачається навчити студентів користуватися наявною літературою та довідниками, самостійно розбиратися в математичному апараті, який використовується в інших дисциплінах.

  У результаті вивчення даної дисципліни студент повинен:

  ЗНАТИ

  • Основні поняття та визначення даної дисципліни:
  • теорію систем лінійних алгебраїчних рівнянь;
  • алгебру матриць та елементи матричного аналізу і аналітичної геометрії;
  • похідні та їх застосування в економічних задачах;
  • елементи теорії функції кількох змінних;
  • невизначений інтеграл функції однієї змінної та основні прийоми інтегрування;
  • визначений інтеграл та його застосування в економічних задачах;
  • числові та степеневі ряди;
  • методи розв’язання типових диференціальних рівнянь 1-го та 2-го порядків.

  ВМІТИ

  • розв'язувати системи алгебраїчних рівнянь різними способами;
  • розкладати вектор за базисом;
  • робити перетворення координат в лінійному просторі;
  • застосовувати власні числа та вектори для зведення квадратичних форм до канонічного вигляду;
  • диференціювати та інтегрувати;
  • застосовувати похідну та інтеграли першого порядку до розв'язання різних економічних задач;
  • розв'язувати звичайні диференціальні рівняння;
  • Визначати типи та збіжність числових та степеневих рядів.
Для того, щоб записатися на програму потрібно
Увійти або Зареєструватись
arrow_back