Тренувальне тестування з англійської мови
2020-05-01—2020-12-31
Before enroll to course you must
Log In or Sign Up

Author(s)

кафедра іноземних  мов СумДУ

Introduction

Вітаємо всіх, хто має намір вступити до магістратури СумДУ!

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра СумДУ Ви маєте здати ЗНО з англійської мови.

Метою даного тесту є дати Вам можливість спробувати свої сили і визначити Ваш рівень підготовки до цього іспиту. 

Сподіваємось, Ви розумієте те, що якщо Ви хочете отримати об'єктивну оціку Ваших знань та можливості отримати новий рівень освіти, немає сенсу застосовувати "некорректні" технології для проходження цього тесту. Це не іспит, а тільки підготовка до нього!

При підведенні підсумків ЗНО використовується відносна система оцінювання, яку можливо застосувати тільки після того, як тестування пройдуть усі його учасники. Тому в цьому тесті після натиснення кнопки "Завершити тест" Ви побачите свій абсолютний результат, який максимально дорівнює 42 балам, і процент правильних відповідей. Для можливості наближеного переведення цього результату у відносний Ви можете скористуватися таблицею, яка була актуальною торік:

Ми обмежуємо Вас у часі на проходження тесту (Ви маєте одну годину для його виконання), тому що саме такий час передбачений на реальному ісптиті, але не будемо обмежувати Вас у кількості спроб пройти це тестування. Сподіваємось, що це допоможе Вам у підготовці до вступу на здобуття рівня магістра і будемо раді і далі бачити Вас нашими студентами!

Також ми працюємо над розширеною версією тернувальних тестувань з англійської мови, в якій буде достатньо велика кількість варіантів завдань. Найближчим часом Ви зможете продовжити свою підготовку до іспиту з її допомогою. Слідкуйте за повідомленнями - ми будемо тримати Вас в курсі наших розробок!

Course contents

  Англійська мова
  Вступ
  Тренувальне тестування